KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12779321
nr 1277 9321
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Upplagd eka, Signerad. Signerad, daterad -97. Motivet: 22,5x37 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:15:30
26/9 21:11:13
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz